michaela.tajchlova@seznam.cz

Anastasia Beverly Hills Norvina #45

Anastasia Beverly Hills Norvina #45

ABH Norvina paletka je svojí kvalitou a konzistencí stejně tak proslulá jako její kolegyně paletky. Jelikož je to první paletka od téhle značky, tak mám na ní hodně zajímavý názor. Skoro více jak 3 měsíce ji mám doma a recenze vychází až teď, protože si nejsem jistá, jestli další paletky se vyplatí si pořídit 
SONY DSC
Semišový obal je sice poměrně nevýhodou, ale já si nechala ten papírový, aby paletka nebyla hned od prachu a nečistot. Je to každopádně svým obalem snad za nejzajímavější paletka, kterou vlastním, avšak praktičnost je zase něco jiného. Nesuďme však paletku pouze podle obalu, nýbrž podle obsahu. 
SONY DSC
Na první pohled vypadá jako studená paletka, ale není tomu tak. Pokud si odmyslíte ten nádherný matný modrý odstín, je celá teplá.  
Konzistence je hodně odlišná od jiných značek vyrábějících paletky očních stínů. Je totiž hodně prášivá, zato mega pigmentovaná. Takže stačí štětcem lehce nabrat pigment, ne šmrdlat s tím ve stínu, to ovšem není třeba. Některé třpytivé stíny v této paletce jsou lehce plíškové, některé bez nich. Ale za to jsou třpytivé stíny také hodně měkké. Předpokládám, že kdybyste tak půl roku v kuse tuhle paletku používali, spotřebujete ji na 100 %, takže rozhodně není nekonečná, co se týče spotřebování. Odkaz je tady
SONY DSC
Občas mám problém s tím, že ty matné stíny po několika hodinách lehce ztratí pigmentaci. Neslévají se, to ne, ale maličko vyblednou. Ty třpytivé stíny drží perfektně. Kdyby mě některá její sestra svými barvami přesvědčila, rozhodně bych do ní šla. Za mě ji doporučuji především těm, kteří dokáží "přetrpět" lehké zacházení s barvami a přášivostí.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *