michaela.tajchlova@seznam.cz

Alpecin Tuning Shampoo │SPONZOR lékárna Benu #19

Alpecin Tuning Shampoo │SPONZOR lékárna Benu #19

Můj první mini sponzoring je právě od lékárny Benu, která mi zaslala tento produkt, který jsem si vybrala. Vybrala jsem si ho na jejich webových stránkách Benu.cz. Jelikož většina z vás ví, že mám značku Alpecin ráda, tak jsem po něm sáhla, ale bohužel bezhlavě. Tenhle šampon má pro mě už teď jednu velkou nevýhodu a to tu, že je pouze pro tmavé až černé vlasy. Takže já jako blondýna ho používat nemůžu, což je velkým mínusem. Plánovala jsem totiž, že udělám článek, kde je všechny postupem času porovnám a hlavně prozkouším. 
Tenhle šampon bude mít celkem zajímavou recenzi, protože budou porovnám až ze 3 pohledů. Já jak jsem uvedla na začátku, mám problém se segmentací trhu, ale moje mamka, které jsem šampon dala, ho nechtěla používat, protože ji vadila černá barva a pánská parfemace. Navíc ho použila asi 2x s tím, že ji prostě tenhle šampon vadí. Následně jsem ho věnovala na prozkoušení dál a výsledky budou mnohem zřetelnější, než při prvním zkoušení. 
Dala jsem ho mamince mého přítele, která si na šampon vůbec nestěžuje. Vlasy nezabarvuje, ačkoliv má klasickou kaštanovou barvu vlasů, zbytečně vlasy nemastí a nemusí používat nijak velké množství produktu, aby vlasy byly dobře umyty. Vlasy si myje přibližně 2x týdně, což si myslím, že je super. Hlavně díky absenci silikonu se vlasy nemastí tak rychle. Parfemace ji vyhovuje a trochu rychleji ji vlasy rostou než dřív, což si myslim, že je super výsledek. Vlasy jí však nikdy nepadaly nějak rapidně, takže nic takového ani nezaznamenala. Myslím ale, že po spotřebování šamponu se poohlédne po jiném druhu na vyzkoušení!  
Doporučuji nebo nedoporučuji? Určitě doporučuji, ale co mě opravdu mrzí je barva, která by mohla blondýnám uškodit. Nemusíte sportovat, abyste mohli tenhle šampon používat. Zajděte do lékarny Benu, nebo na jejich webové stránky www.benu.cz a nakupujte! Odkaz na Alpecin Tuning Šampon zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *